04.03.2016

SYMMdrive - autorskie rozwiązanie Symmetry


SYMMdrive jest autorskim rozwiązaniem Symmetry, stworzonym na bazie technologii Microsoft SharePoint, umożliwiającym zaawansowane zarządzanie bibliotekami plików. Oferuje kompleksową obsługę obszaru współdzielenia, synchronizacji oraz dostępu do danych. System zdecydowane podnosi komfort pracy grupowej i zwiększa produktywność zespołów. Co więcej, zapewnia działom IT pełen wgląd i kontrolę nad zasobami biznesowymi przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 


Aby rozpocząć pracę z SYMMdrive wystarczy przeglądarka internetowa.  Rozwiązanie jest dostępne z poziomu urządzeń tradycyjnych oraz mobilnych i działa niezależnie od wersji zainstalowanego systemu operacyjnego. Dodatkowo SYMMdrive umożliwia  użytkownikom tworzenie i zarządzanie własnymi bibliotekami plików, w których przechowywane są ich prywatne dane. Wszystkie zasoby w systemie, niezależnie od tego czy znajdują się w lokalnej sieci, czy też w chmurze (publicznej lub prywatnej) mapowane są jako foldery osobiste użytkowników. Dzięki funkcjonalności synchronizacji możliwa jest praca w rybie offline. SYMMdrive zapewnia wspólną edycję, wersjonowanie, zarządzanie bezpieczeństwem oraz edycję plików z zastosowaniem programów komputerowych.

 


Funkcja Personal SYMMdrive  służy także jako biblioteka do przechowywania własnych dokumentów. Pliki składowane w ramach Personal SYMMdrive  można przeglądać i udostępniać współpracownikom. Dostęp do zasobów może być realizowany także z poziomu urządzeń mobilnych. Co więcej, edycja dokumentów realizowana jest bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

 

Dodatkowo opcja One Drive zapewnia szereg możliwości, w tym:


  • przechowywanie dokumentów w bezpiecznym miejscu w chmurze

  • udostępnianie plików i folderów innym osobom w firmie oraz przyznawanie im uprawnienia do przeglądania lub edytowania zawartości dokumentów

  • synchronizację plików i folderów w bibliotece usługi One Drive  z komputerem lub urządzeniami przenośnymi


Personal SYMMdrive umożliwia synchronizację biblioteki dokumentów z folderami w systemie plików systemów operacyjnych MS Windows i Mac OS. Usługa ta daje dostęp do dokumentów w trybie offline i synchronizuje aktualizacje na serwerze po przejściu do trybu online.Wśród korzyści wynikających z zastosowania SYMMdrive wymienić można: usprawnienie pracy i przepływu informacji, mobilność i elastyczność oraz efektywne zarządzanie bibliotekami plików.

 

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X