12.09.2016

Akademia Technologiczna Symmetry


W dniu 4 października 2016 roku w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się Akademia Technologiczna, której organizatorem jest spółka Symmetry, przy współpracy z firmą Dell EMC. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Transformacja Data Center. Nowa generacja rozwiązań dla Twojej organizacji”. Tematyka spotkania będzie poświęcona innowacyjnym technologiom oraz nowym koncepcjom obecnym zarówno na światowym, jak i na polskim rynku Data Center.


Program Akademii Technologicznej zawiera sesje poświęcone takim zagadnieniom jak:

  • konsolidacja danych plikowych, bezpieczne i efektywne przechowywanie danych niestrukturalnych - koncepcja Data Lake
  • planowanie rozproszonego systemu składowania danych - innowacyjne podejście do wsparcia tego procesu
  • monitorowanie i zarządzanie zasobami NAS/SAN z wykorzystaniem unikalnych narzędzi umożliwiających pełną diagnostykę środowiska
  • architektura składowania danych typu Scale-Out – zaprojektowaną w celu upraszczania infrastruktury oraz uzyskania wyjątkowej niezawodności i wydajności środowiska IT

Wśród prelegentów znajdują się specjaliści reprezentujący firmy Dell EMC, Symmetry, Virtual Instruments oraz Avere Systems.
Spotkanie adresowane jest do osób zarządzających infrastrukturą w Data Center,  przechowywaniem, odzyskiwaniem i zabezpieczaniem danych, a także architektów IT, specjalistów zajmujących się tworzeniem środowisk chmurowych, oraz zapewnieniem ciągłości biznesu. Serdecznie zapraszamy osoby odpowiedzialne w firmie za inwestycje, finanse, tworzenie architektury i strategii korporacyjnej.
Uczestnictwo w Akademii jest bezpłatne.

Szczegóły na ten temat, jak również możliwość rejestracji  są dostępne pod poniższym linkiem:
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X