04.01.2016

Certyfikat EMC Silver Partner


Miło nam poinformować, iż nasza firma otrzymała status Silver w ramach EMC Business Partner Program (EMC BPP). Uzyskany tytuł obowiązuje od 1 stycznia 2016 roku. Srebrny poziom partnerstwa odzwierciedla tempo rozwoju spółki w kontekście kompetencji oraz ilości realizowanych projektów w oparciu o technologie EMC służące do gromadzenia, przechowywanie oraz zabezpieczenia danych.


Uzyskany certyfikat jest kolejnym wyróżnieniem EMC, które zostało przyznane spółce. Pod koniec ubiegłego roku podczas corocznego spotkania Partnerów EMC, Symmetry otrzymało wyróżnienie w kategorii „Partner Roku 2015 w sektorze publicznym”. Nagroda ta stanowi ukoronowanie wyjątkowych osiągnięć firmy w obszarze zaawansowanych rozwiązań i usług adresowanych do sektora publicznego.

Na przestrzeni 2015 r. Symmetry we współpracy z EMC Polska zrealizowało z sukcesem projekty z obszaru zaawansowanych rozwiązań macierzowych, backupowych i odtwarzania danych dla sektora publicznego. Spółka jest partnerem EMC od 2011 r. i posiada na swoim koncie liczne wdrożenia z wykorzystaniem produktów EMC, takich jak: Avamar, Data Domain, Networker,  XtremIO czy SourceOne, Atmos i VNX.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X