17.10.2016

FreeStor w wersji hybrydowej


FalconStor Software, jeden z kluczowych partnerów biznesowych Symmetry wprowadził nową wersję platformy FreeStor, wspierającą  chmurę hybrydową. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie zróżnicowanym środowiskiem przez jednolity standard komunikacji oraz wymiany danych i jest przeznaczone dla heterogenicznych środowisk pamięci masowych. Warto podkreślić, iż jest to pierwsze komplementarne rozwiązanie typu Software-Defined Storage.

 

Nowa edycja oprogramowania przewiduje opłatę za pojedynczą licencję w ramach składowania w chmurze lub w środowisku hybrydowym, zamiast za skonsumowaną ilość przestrzeni bądź implementację rozwiązania chmurowego, co pozwala na tworzenie rozwiązań hybrydowych zarządzanych z poziomu pojedynczej konsoli. Co więcej, rozwiązania te integrują się z Active Directory i LDAP.


Nowe wydanie FreeStor zawiera także ulepszoną analitykę, ułatwiającą podejmowanie decyzji w zakresie proaktywnego zarządzania SLA i oferuje ułatwione wdrażanie agentów, uproszczoną konfigurację, aktualizację oraz inteligentną analitykę. Ponadto NVMe w obecnej wersji lepiej wspiera Linux 7.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X