13.01.2016

Partnerstwo z Trend Micro


Symmetry poszerzyło zakres swojej oferty w obszarze bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej, nawiązując współpracę partnerską z koncernem Trend Micro. Firma ta jest globalnym liderem w dziedzinie oprogramowania i rozwiązań przeznaczonych do ochrony danych.

Jako partner firmy Trend Micro Symmetry oferuje szerszy zakres narzędzi wykorzystywanych w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Są to rozwiązania obejmujące ochronę antywirusową, antyspamową, bezpieczne korzystania z sieci Internet oraz obronę przed atakami. Produkty te zostały wyposażone w funkcjonalności gwarantujące bezpieczeństwo danych, ich monitorowanie, przeciwdziałanie kradzieżom, zabezpieczenie przed szkodliwym oprogramowaniem, włamaniem, a tym samym przed całkowitą utratą lub wyciekiem danych.  Warto podkreślić, iż technologie te adresują złożone potrzeby zarówno użytkowników końcowych, jak również firm.

**

Trend Micro Incorporated jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających środowiska przetwarzania w chmurze. Dzięki technologiom zabezpieczającym treści internetowe i systemom zarządzającym zagrożeniami firma tworzy bezpieczny świat wymiany informacji cyfrowych.  Oferta Trend Micro skierowana jest do użytkowników indywidualnych i do przedsiębiorstw. Jako pionier w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma zapewnia najlepsze na rynku zabezpieczenia klientów, serwerów i cloud computingu, dopasowane do potrzeb partnerów oraz odbiorców produktów i usług. Pozwalają one na szybsze powstrzymanie zagrożeń i chronią dane w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i opartych na chmurze.

Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X