15.03.2019

Poczta Polska wybrała ofertę Symmetry


Symmetry wygrało przetarg zorganizowany przez Pocztę Polską na wdrożenie systemu zarządzania projektami oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju. Implementacja rozwiązania nastąpi w ciągu 110 dni roboczych, zaś maksymalna łączna wartość zamówienia wynosi ok. 1,6 mln zł brutto.


- Zadaniem wdrażanego rozwiązania będzie wspieranie wszystkich inicjatyw i projektów realizowanych przez Pocztę Polską. Symmetry jako integrator zdecydowało się wdrożyć rozwiązanie polskiej firmy P2ware.  Jest to wszechstronne i elastyczne narzędzie zapewniające wzrost efektywności zarządzania projektami, programami i portfelem projektów, gwarantujące jednocześnie ujednolicenie standardów w obszarze Project Managementu – powiedział Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.

Przedmiotem umowy jest budowa systemu służącego do wspomagania procesu zarządzania projektami zgodnie z elementami metodyki Prince2 i Agile. W ramach realizowanego kontraktu Symmetry odpowiada za opracowanie analizy, dostarczenie infrastruktury technicznej, w tym sprzętu i licencji oprogramowania.
Spółka wykona również prace związane z instalacją i konfiguracją infrastruktury technicznej oraz przeprowadzi integrację dostarczonego rozwiązania ze środowiskiem informatycznym klienta. Wdrożone rozwiązanie zostanie objęte dwuletnim okresem gwarancji. Zgodnie z postanowieniami umowy Symmetry będzie również świadczyć usługi utrzymania i rozwoju systemu przez okres 24- miesięcy.

Warto podkreślić, że wdrożenie będzie realizowane w oparciu o technologię polskiego producenta oprogramowania - firmy P2ware. Klientami P2ware są przedsiębiorstwa produkcyjne, banki, urzędy administracji państwowej i lokalnej oraz uniwersytety i firmy szkoleniowe w Polsce, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii i wielu innych krajach.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X