02.11.2016

Symmetry po raz kolejny Partnerem Roku Dell EMC


W październiku br.  na Zamku w Gniewie odbyło się doroczne spotkanie Partnerów Dell EMC. Podobnie jak w minionym roku, także i tym razem Symmetry zostało uhonorowane statuetką „Partner Roku 2016 w sektorze Publicznym”. Nagroda jest zwieńczeniem wyjątkowych osiągnięć spółki w obszarze zaawansowanych rozwiązań i usług adresowanych do sektora Publicznego.

 

 Uroczystość była okazją do podsumowania zrealizowanych przedsięwzięć oraz omówienia nowych możliwości współpracy wynikających z połączenia firm Dell i EMC. W trakcie spotkania został również przedstawiony nowy program partnerski Dell  EMC, który będzie obowiązywał od 1 lutego 2017 r.

 

- Cieszę się, że kolejny raz zostaliśmy uhonorowani nagrodą Partnera Roku 2016 w sektorze Publicznym. Zdobyte wyróżnienie stanowi potwierdzenie coraz wyższych kompetencji Symmetry, jak również rosnącego z roku na rok wolumenu realizowanych projektów opartych na technologii Dell EMC. Biorąc pod uwagę fakt, iż nasza strategia zakłada wzrost biznesu oraz dalszą intensyfikację współpracy z Dell EMC, wierzę iż w kolejnym roku uda nam się utrzymać status Partnera Roku, dzięki osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników sprzedaży. Niewątpliwie będziemy do tego dążyć, zaś zdobyta nagroda stanowi dla nas motywację i mobilizuje nas do dalszej wytężonej pracy – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.

 

W ciągu ostatnich lat Symmetry we współpracy z Dell EMC Polska zrealizowało z sukcesem projekty z obszaru zaawansowanych rozwiązań macierzowych, backupowych i odtwarzania danych dla sektora publicznego. Spółka jest partnerem EMC od 2011 r. i posiada na swoim koncie liczne wdrożenia z wykorzystaniem produktów Dell EMC, takich jak: Avamar, Data Domain, Networker,  XtremIO czy SourceOne, Atmos i VNX.

 

Warto podkreślić, iż spółka w ramach usługi Symmetry Serwis OnSite odpowiada za utrzymanie na  poczet realizowanych projektów  magazynu sprzętu i części zamiennych Dell EMC. Zespół certyfikowanych inżynierów serwisowych Symmetry świadczy kompleksowe wsparcie techniczne, gwarantując ściśle określony czas reakcji i naprawy zarówno  w obszarze sprzętowym, jak  i konfiguracyjnym.


Przypomnijmy, że w 2016 r. Symmetry zawarło umowę z Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów (CPD MF) dotyczącą rozbudowy środowiska teleinformatycznego dla nowych rozwiązań biznesowych resortu w oparciu o technologię Dell EMC. Oferta spółki została wybrana w trybie przetargu nieograniczonego, zaś maksymalne łączne wynagrodzenie za realizację przedmiotu kontraktu wynosi nieco ponad 11 mln zł brutto.

 

 

 

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X