10.10.2017

Symmetry poszerza zakres usług


Spółka informatyczna Symmetry w ramach nowo utworzonego działu Symmetry Software oferuje  usługi w zakresie tworzenia i rozwijania dedykowanych rozwiązań softwareowych w oparciu o oprogramowanie wyselekcjonowanej grupy producentów oraz na bazie własnego zaplecza technologicznego. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw komercyjnych, jak również do instytucji administracji publicznej.- Dywersyfikacja prowadzonej działalności poprzez zaangażowanie się w obszary związane z projektowaniem, budową i dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań programistycznych stanowi odpowiedź na zmianę kierunków biznesowych przedsiębiorstw i jednocześnie wpisuje się w przyjętą na najbliższe lata strategię zwiększania potencjału sprzedażowego spółki – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.


Zespół Symmetry Software odpowiada za analizę, testowanie, implementację, wsparcie i utrzymanie systemów IT, jak również tworzenie niestandardowych rozwiązań programistycznych. W ramach nowo utworzonego działu świadczone są także usługi z dziedziny Business Intelligence – narzędzi do pomiaru, analizy i maksymalizacji wyników biznesowych, wspomagających procesy decyzyjne, zarządzanie finansami i optymalizujące jakość obsługi klienta. Ponadto w portfolio dostępne są aplikacje dla platform Android, iOS, Windows Phone, natywne aplikacje mobilne, produkty SaaS oraz infrastruktura hybrydowa MVP.


Zespół Symmetry Software funkcjonuje w strukturach spółki od kwietnia 2017 roku, koncentrując się obecnie na obsłudze klientów z sektora administracji publicznej. Najbliższe plany firmy uwzględniają dalszy rozwój i sukcesywne zwiększanie puli realizowanych projektów, a tym samym powiększanie grona specjalistów Symmetry Software.


Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X