03.10.2016

Symmetry rozszerza ofertę o rozwiązanie klasy ECM/BPM


Symmetry w ramach współpracy z firmą EpyDoc oferuje implementację oraz usługi utrzymania dla rozwiązania BigECM -  innowacyjnej platformy przeznaczonej do zarządzania zasobami informacyjnymi oraz procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach z sektora Enterprise.- Dzięki partnerstwu z firmą EpyDoc oferta Symmetry wzbogaciła się o nową, ciekawą technologię, jaką jest zintegrowana platforma rozwiązań ECM i BPM, cieszących się dużym zainteresowaniem na rynku. Oferowany przez nas produkt BigECM spełnia indywidualne wymagania i doskonale sprawdza się w złożonych strukturach organizacyjnych – podkreśla Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry.


BigECM to natywnie zaprojektowane rozwiązanie przeznaczone do pracy z trścią i danymi na bardzo dużą skalę oraz przy spełnieniu wyśrubowanych parametrów wydajności. Technologia umożliwia użytkownikom zarządzanie zasobami informacyjnymi, jak również procesami biznesowymi za pośrednictwem jednej zintegrowanej platformy. Przedsiębiorstwa o złożonych strukturach organizacyjnych mogą tworzyć ogromne repozytoria z zachowaniem dbałości o każdy aspekt bezpieczeństwa i zgodności. Wyszukiwanie dokumentów odbywa się przy w pełni skoordynowanej współpracy / interakcji dzięki mechanizmom workflow. Rozwiązania integrujące treści z procesami dają nie tylko wyższy zwrot z informacji, ale również oferują pracownikom cyfrowy ekosystem pracy, usprawniając ich codzienne zadania. Beneficjentami tego typu technologii są duże organizacje, a w szczególności instytucje finansowe.


Spółka EpyDoc, stojąca za brandem Forcive, od 5 lat prowadzi działalność głównie w zakresie oprogramowania Enterprise Content Management (ECM), Enterprise Information Archiving (EIA) oraz Business Process Management (BPM), Analytics i Business Intelligence (BI). Firma posiada 150 aktywnych klientów i współpracuje z partnerami biznesowymi na terenie Unii Europejskiej. Podstwowym przedmiotem działaności EpyDoc jest tworzenie innowacyjnych produktów w oparciu o unikalne cechy oprogramowania do zarządzania systemami korporacyjnymi, które doskonale radzi sobie z eksplozją Big Data.

BigECM to flagowa platforma softwarowa należąca do EpyDoc. Misją spółki jest wspieranie organizacji w procesie transformacji cyfrowej, za pośrednictwem innowacyjnej technologii, która zapewnia konwergencję pomiędzy tradycyjnym zarządzaniem zasobami informacyjnymi (ECM) a rozwiązaniem z zakresu zarządzania procesami biznesowymi (BPM) wraz z możliwościami jakie daje technologia Big Data.


Podejście operacyjne EpyDoc koncentruje się na prowadzeniu badań oraz projektowaniu metodologii we współpracy z wiodącymi Uczelniami Wyższymi w obszarze zarządzania wielkimi zbiorami danych. Działania te zostały zapoczątkowane wraz z pojawieniem się nowatorskiej wizji zarządzania Big Data w centralnej platformie „szkieletowej”, która jest iteracyjnie i stopniowo doskonalona, równolegle z wizją spółki.


Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X