06.03.2019

Symmetry dostarczy Ministerstwu Finansów narzędzia analityki na bazie SAS


Symmetry podpisało umowę z Ministerstwem Finansów na dostawę narzędzi analityki biznesowej w oparciu o technologię firmy SAS, wiodącego na świecie dostawcy zaawansowanej analityki i oprogramowania Business Intelligence. Maksymalna łączna wartość zamówienia wynosi blisko 3 mln zł brutto.


- Wspólnie z SAS zaproponowaliśmy unikalne, hybrydowe podejście do wykrywania i zapobiegania nadużyciom. Mechanizm rozwiązania wykorzystuje wiele technik, w tym zaawansowaną analitykę z wbudowaną sztuczną inteligencją (AI) oraz funkcje uczenia maszynowego. Co więcej, konsoliduje ogromne ilości danych ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych, a potężny mechanizm analizy przetwarza wszystkie dane w czasie rzeczywistym - komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.

Przedmiotem umowy jest dostawa oprogramowania wraz z zapewnieniem prawa do korzystania z licencji pakietu SAS Detection and Investigation. Realizacja projektu nastąpi w terminie do 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Spółka udzieli Zamawiającemu dwunastomiesięcznej gwarancji na dostarczony software.
Implementacja narzędzi zaawansowanej analityki biznesowej przez Ministerstwo Finansów ma na celu zwiększenie potencjału analitycznego i efektywności typowania do kontroli podatkowych oraz innych działań weryfikacyjnych KAS (Krajowej Administracji Skarbowej).


Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X