28.11.2018

Symmetry ma kolejny milionowy kontraktOferta Symmetry została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu zorganizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie macierzy dyskowej służącej do przechowywania danych plikowych (filera). Wartość kontraktu wynosi blisko 3 mln zł brutto.

- Zaproponowaliśmy rozwiązanie, które wykorzystuje rewolucyjną modułową architekturę, zapewniającą wydajną i łatwo skalowalną platformę pamięci masowej. Co więcej, technologia ta oferuje szeroką gamę niezawodnych opcji zabezpieczeń, wysoką elastyczność co jednocześnie przekłada się na optymalizację kosztów – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.

W ramach realizowanego projektu Symmetry dostarczy pamięć NAS DellEMC Isilon F800 All-Flash wyposażoną w 4 gniazda pamięci Isilon w obudowie 4U, maksymalizującą wydajność przy ponad 80% wykorzystaniu pamięci masowej oraz deduplikacji danych. Ponadto Spółka wykona prace związane z montażem, instalacją i uruchomieniem dostarczonego sprzętu. Kontrakt przewiduje 4-letnie świadczenie usług serwisu gwarancyjnego oraz wsparcia technicznego w zakresie konfiguracji, zarządzania, rozwiązywania problemów eksploatacyjnych, konsultacji technicznych i okresowych przeglądów. Przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie do 30 dni od momentu zawarcia umowy.

Nie jest to pierwszy projekt informatyczny dla Ministerstwa Sprawiedliwości realizowany przez Symmetry. W ostatnim czasie Spółka zdobyła pierwsze miejsce w postępowaniu przetargowym na świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego dla infrastruktury serwerowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Ponadto Symmetry wspólnie z firmą Atos Polska realizuje prace w zakresie rozbudowy systemu KRS, a także wsparcia utrzymania systemu. Do tej pory w administracji publicznej z oferty informatycznej Symmetry skorzystali m.in. Centrum Informatyki Resortu Finansów, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Najwyższa Izba Kontroli czy Instytut Pamięci Narodowej.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X