23.10.2017

Symmetry podpisało kontrakt warty blisko 5,5 mln zł


W ramach wygranego przetargu nieograniczonego Symmetry zawarło umowę z Centrum Informatyki Resortu Finansów na rozbudowę infrastruktury informatycznej dawnego Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów. Maksymalna łączna wartość zamówienia wynosi blisko 5,5 mln zł brutto.Cieszę się, że to właśnie oferta Symmetry w 100% spełniła oczekiwania zamawiającego, zwłaszcza że konkurencja w postępowaniu przetargowym była znacząca. Oprócz nas oferty złożyło łącznie 11 wykonawców  – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.


W ramach świadczonych usług Symmetry odpowiada za opracowanie projektu wykonawczego wdrożenia, dostawę macierzy dyskowych Huawei OceanStor 5800 V3 oraz 5500 V3 wraz z licencjami , instalację oraz konfigurację sprzętu i oprogramowania zgodnie z projektem technicznym. Zakres prac obejmuje również  integrację dostarczonej infrastruktury sprzętowo – programowej ze środowiskiem informatycznym Centrum Informatyki Resortu Finansów (CIRF).  Zgodnie z postanowieniami kontraktu Symmetry zapewni 4-letni serwis gwarancyjny. Czas realizacji zamówienia określono na 42 dni od daty zawarcia umowy.


Rozbudowa infrastruktury informatycznej klienta o dodatkowy sprzęt i oprogramowanie dotyczy środowiska systemu mechanizmów replikacji i zabezpieczenia danych, będącego centralnym elementem składowania danych. Jest to jeden z kluczowych systemów CPD MF (obecnie CIRF), który zapewnia ciągłość pracy obszarów biznesowych, jak i infrastrukturalnych.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X