25.03.2019

Symmetry podpisało umowę o współpracy partnerskiej z Cynet


Symmetry podpisało umowę partnerską z firmą Cynet, liderem w zakresie wykrywania, zapobiegania i reagowania na zaawansowane zagrożenia cybernetyczne. Spółka poszerzy tym samym portfolio swoich produktów w obszarze Cyber Security o zintegrowaną platformą do wykrywania i usuwania zagrożeń w obrębie organizacji (Cynet 360).

- Budujemy kompetencje i systematycznie poszerzamy zakres oferty w obszarze zaawansowanej ochrony danych, aby efektywnie rozwiązywać najbardziej złożone zagrożenia naruszające ciągłość działania organizacji. Dobierając rozwiązania kierujemy się przede wszystkim ich skutecznością, jak również łatwością ich wdrażania. Warunek ten idealnie spełnia technologia Cynet – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.

W ramach podpisanej umowy Symmetry będzie oferowało zintegrowaną platformę Cynet 360 wraz ze świadczonymi przez siebie usługami. Jest to unikalne rozwiązanie typu All-in-One, służące do kompleksowej ochrony i monitorowania stanu bezpieczeństwa w całej organizacji. 

Koreluje ono kluczowe obszary działania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT, zaś autonomiczny system Cynet 360 pozwala na wczesne wykrywanie i reagowanie na zagrożenia, infekcje lub podejrzane działania. Dzięki temu zapewnia ochronę przed zaawansowanymi atakami „dnia zerowego” oraz APT. Rozwiązanie obejmuje kluczowe obszary bezpieczeństwa i doskonale sprawdza się w organizacjach mających ograniczone zasoby ludzkie oraz w firmach dotkniętych zalewem informacji z systemów bezpieczeństwa.Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X