24.04.2017

Symmetry podpisało umowę z CBA


W dniu 24 kwietnia 2017 roku spółka Symmetry podpisała umowę z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym na dostarczenie urządzeń mających zastosowanie w informatyce kryminalistycznej.


- Cieszę się, że to właśnie nasza oferta uzyskała optymalną liczbę punktów, dając nam możliwość realizacji kolejnego projektu dla sektora publicznego – powiedział Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.


Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, Symmetry zrealizuje dostawę specjalistycznych urządzeń do zastosowania w informatyce kryminalistycznej wraz z oprogramowaniem. Kontrakt przewiduje również świadczenie wsparcia technicznego w zakresie obsługi urządzeń przez okres 5 lat.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku w ramach wygranego przetargu nieograniczonego Symmetry zawarło umowę z Instytutem Pamięci Narodowej na wykonanie rozbudowy systemu przechowywania cyfrowych kopii dokumentów archiwalnych. Wartość kontraktu to ponad 2 mln zł brutto. Kontrakt dotyczył wdrożenia i konfiguracji rozwiązania archiwizacyjnego, bazującego na urządzeniach EMC ECS U400T. Zgodnie z postanowieniami umowy Symmetry odpowiada również za świadczenie serwisu powdrożeniowego na sprzęt i oprogramowanie przez okres 48 miesięcy.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X