24.05.2017

Symmetry poszerza portfolio o rozwiązania Barracuda Networks


Symmetry podpisało umowę partnerską z firmą Barracuda Networks, liderem rynku w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa i optymalizacji sieci oraz backupu danych. Dzięki nawiązanej współpracy oferta spółki poszerzyła się o pulę rozwiązań przeznaczonych do ochrony sieci firmowych i treści, dostępności aplikacji, przechowywania, ochrony i odzyskiwania danych po awarii.


Barracuda Networks to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci firmowych. Portfolio firmy obejmuje zaawansowane systemy firewall, technologie do backupu danych, a także  produkty, które poprawiają dostarczanie aplikacji, dostęp do sieci, archiwizowanie wiadomości, tworzenie kopii zapasowych oraz ochronę danych przechowywanych lokalnie lub w chmurze. Te skuteczne, łatwe w użyciu i przystępne cenowo produkty cieszą cię popularnością wśród 150 tys. organizacji na całym świecie. Liczba użytkowników rozwiązań Barracuda Networks przekracza 100 mln w skali globalnej, zaś grono klientów firmy tworzą takie organizacje jak: Coca-Cola, Boeing czy Google. Co więcej, rozwiązania Barracuda Networks chronią zasoby trzech spośród pięciu największych banków na świecie.  


Misją firmy jest upraszczanie świata IT. Przyjęty model biznesowy wynika z dostrzeżenia przez założycieli Barracuda Networks dwóch kluczowych problemów związanych z zarządzaniem już istniejącymi technologiami oraz opłatami per IP i per tunel VPN. Według specjalistów Barracuda Networks rynek oferuje szereg technologii z zakresu bezpieczeństwa IT, przy czym zarządzanie tym obszarem jest dość trudne i mało intuicyjne. Z kolei opłaty (per IP czy per tunel VPN) podnoszą koszt tego typu rozwiązań. Na bazie analiz powstał pomysł tworzenia rozwiązań charakteryzujących się wysokim standardem technologicznym, które oferują jednocześnie łatwe, intuicyjne zarządzanie bezpieczeństwem w przystępnej cenie.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X