24.11.2015

Symmetry rozwija kompetencje w ramach partnerstwa z HuaweiMiło nam poinformować, iż Symmetry uzyskało status Huawei Certified Service Partner Server & Storage, poszerzając tym samym zakres swoich dotychczasowych kompetencji w obszarze usług serwisowych dla produktów koncernu.

W celu pozyskania wiedzy wymaganej do świadczenia serwisu w zakresie serwerów i pamięci masowej firmy Huawei, inżynierowie Symmetry wzięli udział w specjalistycznym szkoleniu, które miało miejsce w Szanghaju. Co istotne, szkolenie to jest organizowane w ramach prestiżowego systemu „HUAWEI HCS-Field Server & HCNA – Storage Ellite Camp”.


Uzyskany certyfikat nadaje spółce status Service Partner Server & Storage w ramach Huawei Enterprise Channel Partner Program. Akredytacja jest przyznawana partnerom, którzy są zaangażowani w budowanie własnych kompetencji technicznych w dziedzinie rozwiązań Server & Storage Huawei.
Dla spółki oznacza to rozwój oferty serwisowej dla produktów Huawei, a tym samym wzrost elastyczności oraz możliwość oferowania jeszcze bardziej zaawansowanych usług z puli rozwiązań serwerowych i storage.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X