11.09.2015

Symmetry uzyskało status VMware Enterprise Solution Provider


W związku z poszerzaniem zakresu kompetencji i usług w dziedzinie wirtualizacji zasobów informatycznych, Symmetry uzyskało wyższy poziom partnerstwa z firmą VMware. Status Enterprise Solution Provider uprawnia spółkę do sprzedaży oraz implementacji rozwiązań klasy Enterprise w oparciu o technologię światowego lidera w dziedzinie technologii wirtualizacyjnych.


- Wiedza z zakresu technologii VMware oraz ilość zrealizowanych z sukcesem wdrożeń pozwoliła nam spełnić wymagania niezbędne do uzyskania akredytacji na poziomie Enterprise. Jestem przekonany, że dalszy rozwój współpracy biznesowej będzie owocny dla obu firm – powiedział Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry.


Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem unikalnego know-how oraz eksperckiego doświadczenia  Symmetry w obszarze wirtualizacji, konsolidacji oraz utrzymania ciągłości pracy infrastruktury informatycznej. Status Enterprise jest równoznaczny z posiadaniem przez spółkę odpowiedniej certyfikacji, w tym VMware Certified Professional (VCP), VMware Technical Sales Professional (VTSP) oraz  VMware Sales Professional (VSP).


Wirtualizacja środowisk IT stanowi jeden z kluczowych obszarów działania firmy. Symmetry należy do grona partnerów technologicznych VMware od 2011 r. Rozwiązania koncernu charakteryzuje  przede wszystkim innowacyjność oraz wysoka elastyczność pod względem szybkiego adresowania zmieniających się potrzeb biznesowych klientów.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X