23.11.2018

Symmetry zaopiekuje się infrastrukturą serwerową Ministerstwa SprawiedliwościSymmetry zdobyło pierwsze miejsce w postępowaniu przetargowym na świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego dla infrastruktury serwerowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Przedmiot umowy będzie wykonywany przez okres 36 miesięcy od dnia 1 stycznia 2019 r .

- Czwarty kwartał br. okazał się dla nas bardzo owocny pod względem ilości projektów zarówno w obszarze sektora publicznego, jak również prywatnego. Podpisanie umowy z Ministerstwem  Sprawiedliwości oznacza dla nas przystąpienie do realizacji trzeciego w ciągu zaledwie dwóch miesięcy projektu z zakresu zamówień publicznych – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.

W ramach podpisanego kontraktu Symmetry obejmie opieką serwisową i techniczną sprzęt oraz oprogramowanie wewnętrzne (firmware) klienta eksploatowane w trzech lokalizacjach na terenie Warszawy. W oparciu o postanowienia zawarte w umowie Symmetry zapewni całodobowe przyjmowanie zgłoszeń awarii bądź konsultacji technicznych (24/7/365), z gwarancją 6 godzinnego czasu naprawy. Ponadto Spółka zobligowana jest do udzielenia Zamawiającemu rękojmi za wady rezultatów wykonanych prac (usunięcie awarii) na okres 12 miesięcy.

Przypomnijmy, że czwartym kwartale br. Symmetry wygrało przetarg na realizację I i II części rozbudowy istniejącego środowiska informatycznego Centrum Informatyki Resortu Finansów (CIRF). Maksymalna łączna wartość zamówienia dotycząca I części wynosi ok. 1,3 mln zł brutto, natomiast w przypadku części II kontrakt opiewa na nieco ponad 7 mln zł brutto.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X