10.03.2016

Zerto Virtual Replication 4.5


Firma Zerto, ‪‬dostawca rozwiązań do replikacji danych zapewniających wsparcie dla wirtualizacji i środowisk cloud computing, wprowadziła na rynek nową wersję swojego flagowego produktu do replikacji opartego o ‪hypervisor‬‬ - Zerto Virtual Replication 4.5. ‬ Najnowsza wersja została wyposażona w funkcjonalność Journal File Level Recovery umożliwiającą przywrócenie dowolnego pliku w oparciu o jego stan sprzed kilku sekund zanim zostanie skasowany, zainfekowany przez wirus, nastąpi błąd w aktualizacji systemu lub uszkodzenie danych.


Za pomocą skompresowanej opcji journaling dla zmienionych bloków zabezpieczonych maszyn wirtualnych, Zerto Virtual Replication pozwala na zachowanie detalicznych informacji w przedziale od kilku sekund do ostatnich dwóch tygodni. Działy IT zyskują doskonałe narzędzie służące do efektywnego przywracania danych aplikacji typy Microsoft Exchange, SAP, SQL czy Oracle.


Wśród nowych funkcji Zerto Virtual Replication 4.5 na uwagę zasługuje:

  • nowy instalator oraz interfejs oparty o HTML5
  • większa elastyczność wdrożenia dzięki wsparciu dla VIB
  • możliwość kontrolowania dostępu na podstawie ról dzięki integracji z Active Directory; nawet bez korzystania z vCenter administratorzy mają wysoki poziom kontroli
  • usprawnienie redukujące skutki problemów w obszarze synchronizacji maszyn wirtualnych spowodowanych awarią sieci
  • szyfrowanie SSL dla danych replikowanych do chmury Amazon S3
  • usprawnione API pozwalające na wysoki poziom automatyzacji VRA


Zerto Virtual Replication (ZVR) jako jedyne na rynku zapewnia ciągłą replikacje danych środowiska VMware na poziomie hypervisor’a. Narzędzie to umożliwia efektywne oddzielenie procesu Disaster Recovery od warstwy sprzętowej. Co więcej, jako jedyny produkt na rynku przeznaczony do przywracania danych, może być wykorzystywany w środowisku cloudowym, obejmując chmurę prywatną, publiczną i hybrydową. Warto podkreślić, iż Zerto Virtual Replication 4.5 zapewnia także wsparcie dla vSphere, w tym vSphere 6 i vCloud Director 5.6.3 i 5.6.4. oraz Hyper-V wraz z Microsoft SCVMM i hostami Hyper-V 2012 R2 z aktualizacjami Rollups 1-9.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X