13.02.2013

Status partnerski firmy Saperion

Symmetry uzyskało status partnerski firmy Saperion (obecnie Perceptive Software).

Rozwiązania niemieckiego producenta Saperion AG do archiwizacji i obiegu informacji w firmie klasy Enterprise Content Management. Pozwalają na centralizację wiedzy i informacji w jednym miejscu oraz pracę grupową na zgromadzonych zasobach, takich jak: dokumenty elektroniczne (skany i dokumenty generowane np. Word czy projekty techniczne), email, fax. Rozwiązanie umożliwia integrację z innymi narzędziami do edycji np. MS Office, systemami księgowymi, serwerami poczty, systemami klasy ERP.

Zwiększenie efektywności. Perceptive Software oferuje swoim klientom z różnych branż, chcącym podnieść jakości i obniżyć koszty, nowoczesne rozwiązanie klasy Enterprise Content Management, które umożliwia menedżerom optymalną kontrolę nad stale rosnącą ilością danych, dokumentów i procesów biznesowych. Rozwiązania Perceptive Software Deutschland mogą być zoptymalizowane dla konkretnej branży i firmy. Umożliwiają stworzenie systemu wykorzystywanego w całej infrastrukturze IT. Celem wdrożenia rozwiązań Perceptive Software Deutschland jest podniesienie efektywności i wydajnosci firmy. Jednym z najistotniejszych sposobów osiągnięcia tego celu jest uporządkowanie, uregulowanie i automatyzacja procesów.

Współpraca. W komunikacji z Klientami staramy się stosować język zrozumiały i jednoznaczny zarówno dla biznesu jak też informatyków. W ścisłej współpracy z klientami dopasowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb, znajdujemy potencjały drzemiące w firmie i doradzamy, jak je obudzić. 

Założona w 1985 roku spółka Perceptive Software Deutschland (dawniej SAPERION AG) ma oprócz centrali w Berlinie sześć Centrów Kompetencyjnych na terenie Niemiec. Perceptive Software posiada również oddziały w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Polsce, Portugalii, Szwajcarii, Singapurze i Hiszpanii. Produkty Perceptive Software Deutschland są stosowane zarówno w firmach średniej wielkości, jak i światowych koncernach, jak Daimler, Siemens, Henkel czy DB Schenker. System ECM umożliwia bezpieczne zarządzanie i archiwizację dokumentów i danych oraz optymalizację i automatyzację procesów.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X