28.05.2013

Symmetry uzyskało status partnerski firmy Citrix

Pragniemy poinformować, że Symmetry Sp. z o.o. uzyskało status partnerski Silver Solution Advisor firmy Citrix.

Rozwiązania Citrix pomagają działom IT oraz usługodawcom w budowie zarówno prywatnych, jak i publicznych chmur obliczeniowych, wykorzystując w tym celu rozwiązania wirtualizacyjne i sieciowe do dostarczania wydajnych, elastycznych i efektywnych kosztowo usług. Dzięki znanym na rynku rozwiązaniom z zakresu mobilności, wirtualizacji desktopów, sieci, platform chmurowych, współpracy i wymiany danych Citrix pomaga organizacjom różnej wielkości osiągnąć odpowiednią elastyczność biznesową, niezbędną w coraz bardziej mobilnej i dynamicznej rzeczywistości. 

Mobilne przestrzenie robocze zapewniają mobilność przedsiębiorstw
Gdy można wybrać sposób, miejsce i czas wykonania pracy, ludzie stają się wyjątkowo produktywni, a firmy mogą wprowadzać innowacje jak nigdy wcześniej. Mobilna przestrzeń robocza to sposób na lepsze wykonywanie pracy.

Firma Citrix jest liderem w dziedzinie mobilnych przestrzeni roboczych, jednoczącym wirtualizację, zarządzanie mobilnością, networking i usługi chmurowe w celu umożliwienia nowych sposobów sprawniejszego wykonywania pracy. Rozwiązania firmy Citrix zapewniają mobilność przedsiębiorstwa dzięki bezpiecznym własnym przestrzeniom roboczym, które umożliwiają błyskawiczne udostępnianie aplikacji, desktopów, danych i komunikacji z poziomu dowolnego urządzenia, przez sieć i w chmurze. W tym roku firma Citrix świętuje 25 lat innowacji sprawiających, że IT staje się prostsze, a ludzie są bardziej produktywni. Przychody firmy Citrix w 2013 roku wyniosły 2,9 miliardów USD, a jej rozwiązania są wykorzystywane w ponad 330 000 organizacji i przez ponad 100 milionów ludzi na całym świecie. Dowiedz się więcej w witrynie www.citrix.com.pl.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X