10.05.2015

Zerto Virtual Replication 4.0

Zerto, dostawca rozwiązań BC/DR dla środowisk wirtualnych wprowadził nową wersję swojego sztandarowego rozwiązania do replikacji danych środowiska VMware  na poziomie hypervisor’a - Virtual Replication 4.0. Aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie dla VMware vSphere 6.0 i została wyposażona w nowy interfejs administracyjny.

Zerto Virtual Replication (ZVR) jako jedyne na rynku zapewnia ciągłą replikacje danych środowiska VMware  na poziomie hypervisor’a. Narzędzie to umożliwia efektywne oddzielenie procesu Disaster Recovery od warstwy sprzętowej. Co więcej, jako jedyny produkt na rynku przeznaczony do przywracania danych, może być wykorzystywany w środowisku cloudowym, obejmując chmurę prywatną, publiczną i hybrydową.

Technologia Zerto umożliwia organizacjom wykorzystującym środowisko wirtualne VMware oraz Hyper-V tworzenie i automatyzowanie procesów Disaster Recovery w oparciu o zintegrowane z hypervisor’em mechanizmy zabezpieczania danych maszyn wirtualnych. Pozwala to na objęcie wybranych elementów środowiska  mechanizmem wirtualnych grup ochrony (VPG – Virtual Protection Group).

Nowe funkcje rozwiązania gwarantują pełne wsparcie dla VMware vSphere 6.0 oraz obsługę wielu hypervisor’ów z opcją cross-replikacji z vSphere do Microsoft SCVMM i Amazon Web Services (AWS). Jeden spójny interfejs użytkownika oparty o HTML 5 ułatwia zarządzanie i pozwala na pracę z systemem niezależnie od wykorzystywanego urządzenia. Warto podkreślić, iż od wcześniejszego wydania (ZVR 3.5) ZVR oferuje wsparcie dla VMware VSAN, kopii zapasowych offsite oraz różnorodny zestaw API.

Zerto oferuje rozwiązania klasy korporacyjnej dla środowisk zwirtualizowanych, centrów danych i środowisk cloud computing, gwarantujące utrzymanie ciągłości biznesowej i odzyskiwanie danych po awarii (BC/DR). Symmetry należy do grona pięciu partnerów technologicznych Zerto w Polsce.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X