Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych

Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych


Mobilność zwiększa wydajność firm i sprawia, że informacje są dostępne w każdej chwili bez względu na czas i miejsce. Zorganizowane biura zmieniają się w elastyczne środowiska pracy, gdzie pracownicy mogą w pełni wykorzystywać własny potencjał.


Urządzenia i aplikacje mobilne muszą być odpowiednio zarządzane, aby zagwarantować właściwy poziom bezpieczeństwa danych. Wysoce skalowalne rozwiązania implementowane w chmurze, bądź na lokalnych zasobach spełniają specyficzne wymagania mobilnych środowisk IT. Unikalne funkcjonalności gwarantują szybki i bezpieczny dostęp do aplikacji i dokumentów, ochronę prywatności oraz danych firmowych.


Wykorzystywane są także platformy zarządzające, instalowane w postaci wirtualnej lub fizycznej maszyny, która po podłączeniu do sieci jest gotowa do pracy. Narzędzie to rozwiązuje problem zarządzania urządzeniami prywatnymi. Centralna konsola umożliwia sprawowanie kontroli nad zasobami firmowymi i prywatnymi. Ponadto gwarantuje bezpieczny dostęp do firmowych zasobów z urządzeń mobilnych, narzuca reguły bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko związane z kradzieżą sprzętu poprzez wybiórcze, bądź pełne usuwanie danych.


Atutem rozwiązania jest możliwość scentralizowanego zarządzania urządzeniami firmowymi i prywatnymi za pomocą jednej konsoli oraz bezpiecznego korzystania z zasobów korporacyjnych (Wi-Fi, e-mail, VPN) przy użyciu urządzeń mobilnych.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X