Partnerzy

Partnerzy

AVERE SYSTEMS
Symmetry jest wyłącznym partnerem Avere Systems w Polsce, producenta unikalnych rozwiązań optymalizujących rozproszone, heterogeniczne środowiska NAS. Proces ten odbywa się poprzez rozdzielenie wydajności i pojemności, co efekcie pozwala na
niezwykle efektywne skalowanie tych dwóch kluczowych parametrów. Rozwiązanie umożliwia dynamiczne rozłożenie danych pomiędzy różnymi warstwami dyskowymi oraz liniowy wzrost wydajności środowisk NAS. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu skalowalnego wielowęzłowego klastra FTX oraz poprzez łączenie urządzeń, które mogą być dostępne przez łącza WAN czy w chmurze.
COMMVAULT
Od 2013 r. jesteśmy parterem firmy CommVault, lidera w dziedzinie zarządzania danymi. Już od 17 lat producent wiodącego w branży produktu do tworzenia kopii zapasowych Sampiona, daje przedsiębiorstwom na całym świecie lepszy sposób na zabezpieczanie i zarządzanie informacjami. Obecnie firma posiada 19 000 klientów i liczba ta nieustannie rośnie. CommVault działa zgodnie z filozofią Solving Forward oferując rozwiązania dające nieskończoną skalowalność oraz niezwykle precyzyjną kontrolę danych i kosztów.
EXAGRID SYSTEMS
ExaGrid Systems oferuje wydajny, skalowalny backup dyskowy z deduplikacją danych. Rozwiązanie oparte jest na unikalnej architekturze GRID, zapewniającej szybkie tworzenie kopii zapasowych ze stałym oknem backupowym, które nie ulega wydłużeniu nawet w sytuacji wzrostu ilości danych. Rozwiązanie niemal natychmiast odzyskuje maszyny wirtualne, cały system i pliki. Dzięki temu osiągalny jest minimalny czas przestoju. Technologia Exagrid zmienia podejście do składowanych danych dzięki minimalizacji ilości danych za sprawą kompresji dla najbardziej aktualnych kopii zapasowych w połączeniu z deduplikacją na poziomie bajtów dla wszystkich starszych kopii zapasowych. Dzięki deduplikacji na poziomie bajtów przechowywane są tylko zmiany kopii zapasowych bez konieczności składowania pełnych kopii. W efekcie ilość miejsca na dysku ulega zmniejszeniu dając oszczędność kosztów i wzrost wydajności. Firma Exagrid Systems Inc. powstała w 2001 r. Siedziba koncernu znajduje się w Westborough, Massachusetts, a jego filie są zlokalizowane na całym świecie.
HPE
Symmetry jest partnerem firmy HPE w obszarze systemów przetwarzania danych, pamięci masowych, rozwiązań do backupu danych oraz systemów do monitorowania i zarządzania infrastrukturą. Amerykański gigant specjalizuje się w rozwiązaniach dla klientów indywidu-alnych, przedsiębiorstw oraz instytucji na całym świecie. W ofercie posiada zaawansowane systemy obliczeniowe oraz systemy drukowania dla klientów indywidualnych. HPE wspiera innowacje w zakresie swoich produktów, koncentrując się na trzech obszarach takich jak: Cloud Computing, Security oraz Big Data
IBM
IBM jest światowym liderem w zakresie produkcji zaawansowanych technologii informatycznym w tym m.in. oprogramowania, systemów sieciowych, pamięci masowych i rozwiązań z dziedziny mikroelektroniki. Koncern działa niemal na każdym obszarze rynku informatycznego, począwszy od komputerów klasy mainframe, a kończąc na nano technologii. Od kilku lat coraz większe znaczenie w przedsiębiorstwie mają usługi konsultingowe, a nie, jak wcześniej, produkcja. IBM posiada swoje przedstawicielstwa w 170 krajach.
MICROSOFT
Globalny lider rynku nowych technologii, oferujący zaawansowane produkty i usługi dla konsumentów, klientów komercyjnych oraz instytucjonalnych. Flagowym produktem firmy jest system operacyjny Windows. Oferta koncernu obejmuje również powszechnie używany zestaw aplikacji Microsoft Office oraz rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics. Microsoft jest także liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing (chmura publiczna, prywatna, hybrydowa). Całe środowisko tworzy spójną platformę Cloud OS, działającą w oparciu o m.in. Microsoft Azure.
Microsoft Corporation powstał w 1975 r. w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r.
RIVERBED
Globalny lider w dziedzinie rozwiązań służących do optymalizacji funkcjonowania aplikacji w sieciach rozległych. Specjalizuje się w poprawie wydajności infrastruktury IT w obszarze wirtualizacji, konsolidacji, cloud computingu oraz Disaster Recovery.
Od 2009 r. firma rozwija narzędzia do proaktywnego monitorowania zasobów sieciowych i aplikacji. Technologia Riverbed zwiększa produktywność przedsiębiorstw, ograniczając jednocześnie koszty. Dzięki temu firmy mogą efektywniej wykorzystywać swoją infrastrukturę IT. Współpraca partnerska Symmetry z Riverbed trwa od 2010 r. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg projektów opartych o technologię Riverbed takich jak budowa struktury akceleracji sieci WAN, budowa systemu monitorowania sieci LAN / WAN czy budowa systemu balansowania obciążenia ruchu dla farmy kluczowych systemów.
TINTRI
Symmetry jest jednym z dwóch partnerów technologicznych Tintri w Polsce. Firma jako jedyna na świecie oferuje storage perfekcyjnie dopasowany do środowisk VMware, co daje spektakularne efekty w postaci niespotykanej dotąd wydajności, niskich kosztów implementacji oraz łatwego użytkowania. Twórcą technologii Tintri jest dr Kieran Harty, który był również autorem rozwiązania VMware w latach 1999-2006. Rozwiązanie Tintri Vmstore zostało zaprojektowane jako zasób dyskowy dedykowany środowiskom wirtualnym Vmware. W pełni wykorzystuje ono zalety architektury hybrydowej opartej o pamięć Flash i tradycyjne dyski mechaniczne. Technologia Tintri w zestawieniu z deduplikacją i kompresją danych w locie zapewnia wysokoefektywna przestrzeń „rozumiejącą” procesy zachodzące na poziomie platformy wirtualizacyjnej.
VIRTUAL INSTRUMENTS
Symmetry jest wyłącznym partnerem Virtual Instruments w Polsce. Do tej pory to jedyna na świecie firma oferująca rozwiązania umożliwiające monitorowanie środowiska SAN na poziomie sieci światłowodowej w czasie rzeczywistym. Co więcej, zastosowana technologia optymalizuje środowisko SAN, a tym samym maksymalizuje utylizację zasobów. Technologia VI łączy świat środowiska wirtualnego ze światem fizyki (FC). Zaawansowana funkcjonalność rozwiązań VI skraca czas analizy oraz diagnozy i dynamicznie rozwiązuje problemów w środowisku SAN. W ramach partnerstwa Symmetry wykonuje usługi związane z audytem środowisk SAN.
Boldon James
Boldon James jest światowym liderem w tworzeniu oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa informacji i bezpiecznej komunikacji. Oferuje rozwiązania wspomagające efektywne i bezpieczne zarządzanie w małych firmach jak i dużych korporacjach, operujących we wszystkich sektorach rynku. Boldon James jest wspierany przez QinetiQ, dzięki czemu posiada niezależne i rzetelne wsparcie finansowe. Celem firmy jest tworzenie łatwego i prostego oprogramowania klasyfikacji informacji i bezpieczeństwa w komunikacji. Atutem firmy Boldon James jest najwyższy poziom wsparcia technicznego oferowany klientom.
CISCO
Cisco jest światowym liderem w zakresie technologii sieciowych wykorzystywanych do obsługi Internetu. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Cisco służą do budowy rozwiązań internetowych, z których korzystają użytkownicy indywidualni, firmy oraz instytucje. Koncern oferuje innowacyjne produkty i rozwiązania w podstawowych obszarach technologicznych, takich jak routery i przełączniki, a także w obszarze bezpieczeństwa, technologii bezprzewodowej, wideo, rozwiązań do współpracy, centrów przetwarzania danych, wirtualizacji i przetwarzania w chmurze. Firma Cisco powstała w 1984 r. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie ponad 72 tys. pracowników na całym świecie.
MooseFS
MooseFS to przełomowa koncepcja w obszarze składowania danych. Pozwala na połączenie w jednym unicie przechowywania i przetwarzania danych z jednoczesną gwarancją uzyskania bardzo wysokiego ROI. To innowacyjne podejście w zakresie implementacji i wsparcie działania organizacji oferowane wraz z usługami doradztwa w zakresie rozwiązań pamięci masowej.
EXTREME NETWORKS
Koncern należy do grona liderów w obszarze dostarczania rozwiązań sieciowych oraz bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych i ISP. W 2013 r. firma przejęła Enterasys Networks – producenta technologii z zakresu bezpieczeństwa, kontroli dostępu i zarządzania sieciami. Extreme Networks jest firmą, która powstała w 1996 r., a jej flagowym produktem wprowadzonym na rynek już po pierwszym roku działania firmy, był gigabitowy przełącznik Ethernet warstwy 3.
HUAWEI
Symmetry należy do prestiżowego grona dziewięciu partnerów Huawei w Europie Środkowo – Wschodniej o statusie Elite. W ramach trwającej od 2011 r. współpracy Symmetry realizuje projekty w oparciu o technologię Huawei w obszarze rozwiązań systemów serwerowych i pamięci masowych oraz technologii sieciowych. Huawei jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologii informatycznych oraz rozwiązań telekomunikacyjnych (ICT). Koncern jest kluczowym dostawcą modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów na świecie. Aż 46 % pracowników Huawei.
INFOBLOX
Infoblox jest dostawcą infrastruktury bezawaryjnych rozwiązań identyfikujących (Network Identity Infrastructure - NII). Podstawowe serwisy NII obejmują usługi DNS, DHCP, RADIUS i LDAP świadczone w postaci wysoko wydajnych, bezawaryjnych rozwiązań. Infoblox oferuje urządzenia (Infoblox-1000 i Infoblox-1200), które są dedykowanymi rozwiązaniami udostępniającymi pakiet usług Infoblox. Ich praca nadzorowana jest przez system operacyjny NIOS (Network Identity Operating System). Dzięki technologii bloxSDB wszystkie sieciowe informacje identyfikacyjne zostają scalone w jedną spójną bazę danych. Urządzenia Infoblox posiadają szereg modułów takich jak : DNSone (zintegrowany serwis DNS i DHCP) czy Keystone DVS (Distributed Virtual Services – system administracyjny pracujący w czasie rzeczywistym, oparty o ziarniste, precyzyjne i bezpieczne metody hierarchicznej pracy administratorów).
MOBILE IRON
MobileIron jest światowym liderem w obszarze bezpieczeństwa i zarządzania aplikacjami mobilnymi, dokumentami oraz urządzeniami. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania obejmujące wszystkie aspekty bezpiecznej i wydajnej pracy na urządzeniach mobilnych oraz w zakresie BYOD. Dostępne są także technologie przeznaczone do zarządzania mobilnymi urządzeniami użytkowników na wielu platformach w tym samym czasie (Windows Phone, Android, Blackberry, iOS) oraz do zarządzania aplikacjami mobilnymi na urządzeniach przenośnych. Mobile Iron specjalizuje się także w technologiach przeciwdziałających wyciekowi danych z firmowych maili (załączników) oraz rozwiązaniach zapewniających dwuetapową autentykację do służbowych danych, maili, informacji.
TREND MICRO
Trend Micro Incorporated jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających środowiska przetwarzania w chmurze. Dzięki technologiom zabezpieczającym treści internetowe i systemom zarządzającym zagrożeniami firma tworzy bezpieczny świat wymiany informacji cyfrowych. Oferta Trend Micro skierowana jest do użytkowników indywidualnych i do przedsiębiorstw. Jako pionier w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma zapewnia najlepsze na rynku zabezpieczenia klientów, serwerów i cloud computingu, dopasowane do potrzeb partnerów oraz odbiorców produktów i usług. Pozwalają one na szybsze powstrzymanie zagrożeń i chronią dane w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i opartych na chmurze. Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro Smart Protection Network. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń.
VMWARE
Od 2011 r. Symmetry należy do grona partnerów technologicznych koncernu VMware, światowego lidera w obszarze rozwiązań do wirtualizacji obejmujących desktopy, serwery i centra przetwarzania danych. To dzięki nim firmy przedsiębiorstwa każdej wielkości mają zapewniona ciągłość działania biznesu, redukują wydatki i wzmacniać bezpieczeństwo w swoich firmach. Łącząc własne kompetencje z technologiami VMware realizujemy projekty z obszaru wirtualizacji i świadczenia usług Disaster Recovery.
CITRIX
Citrix jest wiodącym dostawcą produktów umożliwiających stworzenie miejsca pracy zdefiniowanego przez oprogramowanie. Łącząc wirtualizację, zarządzanie mobilnością, networking oraz rozwiązania SaaS, zapewnia firmom i pojedynczym użytkownikom nowe możliwości organizacji bardziej efektywnej pracy. Rozwiązania Citrix gwarantują mobilność firmy, dzięki bezpiecznym mobilnym przestrzeniom roboczym, pozwalającym na błyskawiczne udostępnianie aplikacji, desktopów, danych i komunikacji z poziomu dowolnego urządzenia, przez dowolną sieć i chmurę. Przychody firmy Citrix w 2014 r. wyniosły 3,14 mld USD, a jej rozwiązania są wykorzystywane w ponad 400 tys. organizacji, przez ponad 100 mln ludzi na całym świecie.
Dell EMC
Dell EMC - część Dell Technologies umożliwia modernizację, automatyzację i transformację centrów danych przy użyciu najlepszej na rynku infrastruktury konwergentnej, serwerów oraz technologii przechowywania i ochrony danych. Tym samym zapewnia firmom solidną podstawę do transformacji infrastruktury IT poprzez wdrożenie chmury hybrydowej oraz do rozwoju biznesu przy użyciu aplikacji typu cloud-native i rozwiązań big data. Dell EMC dostarcza swoje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania klientom ze 180 krajów – w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500.
FALCONSTOR SOFTWARE
Symmetry jest kluczowym partnerem firmy FalconStor Software w Polsce. Amerykański kon-cern już od 15 lat tworzy unikalne, skalowalne i otwarte rozwiązania klasy Enterprise w ob-szarze wirtualizacji, zabezpieczenia danych oraz ich odtwarzania po awarii. FalconStor So-ftware jest jednym z pionierów wirtualizacji platform dyskowych oraz rozwiązań typu VTL. Porfolio firmy zawiera również bogaty zestaw narzędzi do zwiększania wydajności środowisk IT oraz usługi z zakresu Disaster Recovery. Rozwiązania FalconStor są wykorzystywane przez czołowych dostawców IT na rynku, takich jak IBM, HDS, Fujitsu, HP czy Huawei.
Oferta firmy została niedawno rozszerzona o innowacyjną platformę FreeStor będącą pierw-szym komplementarnym rozwiązaniem typu Software Defined Storage.
Inspur
Inspur jest jednym z największych globalnych dostawców rozwiązań w zakresie przetwarzania danych zarówno w modelu tradycyjnym, jak również w chmurze. Potencjał technologiczny firmy umożliwia jej dostarczanie pełnego pakietu usług Cloud, od Iaas i PaaS po SaaS.
Indegy
Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań zapewniających widoczność oraz kontrolę sieci ICS w celu zapewnienia jej ochrony przed zagrożeniami, zarówno wewnętrznymi, jak również płynącymi z zewnątrz.
DataWalk (wcześniej PILAB)
Jest to polska spółka technologiczna, która swój intensywny rozwój zawdzięcza unikatowej, opatentowanej technologii i stałej współpracy z managerami z Krzemowej Doliny. Firma rozwija zaawansowane technologicznie rozwiązania klasy Business Intelligence i posiada obecnie cztery patenty potwierdzające ich unikalność. W ramach współpracy z DataWalk, Symmetry buduje własne rozwiązania analityczne z zakresu Big Data, Data Warehouse, BI oraz platformę będącą spójnym system monitorowania wszystkich zasobów takich jak stacje robocze, sieć, obszar platform przewarzania i składowania (SAN) oraz aplikacje. Narzędzia DataWalk wykorzystujemy również do konsolidacji danych z wielu różnych baz lub hurtowni danych oraz do ich wizualizacji i tworzenia widoku 360°. Rozwiązanie ma zastosowanie w działach kontrolingu, ryzyka, finansów, marketingu czy analityki biznesowej.
TEGILE
Symmetry jest kluczowym partnerem Tegile Systems w Polsce, producenta pamięci masowych. Od 2009 r. firma odnotowuje dynamiczny rozwój i jest ważnym graczem na rynku pamięci masowych. Specjalizuje się w tworzeniu architektury systemów pamięci masowych typu Flash. Tegile Systems dostarcza innowacyjne rozwiązania, zoptymalizowane pod kątem wydajności przy zachowaniu znakomitego / racjonalnego stosunku jakości do ceny. Oferta firmy obejmuje również systemy dyskowe dla wymagających aplikacji biznesowych takich jak bazy danych, środowiska wirtualne serwerów czy desktopów. Symmetry oprócz statusu partnera biznesowego, jest także partnerem serwisowym Tegile Systems.
VEEAM SOFTWARE
Veeam stworzył nowy rynek rozwiązań zapewniających wysoką dostępność firmom pracującym non-stop. Wskaźnik czasu i punktu przywracania (recovery time and point objectives, RTPO) osiąga poziom nieprzekraczający 15 minut dla wszystkich aplikacji i danych. Jest to zasługą kompleksowego rozwiązania oferującego szybkie przywracanie danych, zapobieganie ich utracie, zweryfikowaną ochronę, testowanie kopii zapasowych oraz pełną widoczność. Pakiet Veeam Availability Suite złożony z oprogramowania Veeam Backup & Replication wykorzystuje wirtualizację, systemy pamięci masowych i chmurę obliczeniową. Dzięki temu firmy mogą oszczędzać czas, redukować ryzyko, ograniczyć koszty kapitałowe i operacyjne. Veeam jest firmą utworzoną w 2006 r., która liczy ponad 27 tys. ProPartnerów i blisko 122 tys. klientów na całym świecie. Stolicą koncernu posiadającego swoje oddziały na każdym kontynencie, jest Baar w Szwajcarii.
ZERTO
Lider rozwiązań BC / DR dla środowisk wirtualnych. Sztandarowym produktem firmy jest Virtual Replication będący jednym na rynku rozwiązaniem, które zapewnia ciągłą replikacje danych środowiska VMware na poziomie hiperwizora. Rozwiązania Zerto pozwalają organizacjom wykorzystującym środowisko wirtualne VMware oraz HyperV na stworzenie i zautomatyzowanie procesów Disaster Recovery w oparciu o zintegrowane z hypervisor’em mechanizmy zabezpieczania danych maszyn wirtualnych. Pozwala to na objęcie wybranych elementów środowiska systemem wirtualnych grup zabezpieczenia"(VPG"–Virtual Protection Group). Symmetry jest jednym z pięciu partnerów technologicznych Zerto w Polsce.
EpyDoc Ltd
Spółka EpyDoc, stojąca za brandem Forcive, od 5 lat prowadzi działalność głównie w zakresie oprogramowania Enterprise Content Management (ECM), Enterprise Information Archiving (EIA) oraz Business Process Management (BPM), Analytics i Business Intelligence (BI). BigECM to flagowa platforma softwarowa należąca do EpyDoc. Misją spółki jest wspieranie organizacji w procesie transformacji cyfrowej, za pośrednictwem innowacyjnej technologii, która zapewnia konwergencję pomiędzy tradycyjnym zarządzaniem zasobami informacyjnymi (ECM) a rozwiązaniem z zakresu zarządzania procesami biznesowymi (BPM) wraz z możliwościami jakie daje technologia Big Data.EpyDoc należy do grona partnerów Symmetry od października 2016 r.
Check Point
Check Point Software Technologies Ltd. jest światowym liderem w zakresie ochrony przeciw wszystkim typom zagrożeń, przy jednoczesnej konsolidacji i obniżaniu kosztów. Jakość rozwiązań oraz poziom bezpieczeństwa potwierdza m.in. stała obecność w prawym górnym rogu kwadratu Gartnera, bardzo wysokie wyniki testów NSS LABS oraz przede wszystkim zaufanie ponad 100 000 przedsiębiorstw i milionów użytkowników na całym świecie. Firma oferuje rozwiązania w kategorii: NEXT GENERATION THREAT PREVENTION, NEXT GENERATION FIREWALL, MOBILE SECURITY, ENDPOINT SECURITY.
F-Secure
F-Secure - Lider rozwiązań bezpieczeństwa IT. Firma została założona w 1988 r. Na helsińskiej giełdzie papierów wartościowych jest notowana od 1999 r. Należy do ścisłej czołówki najszybciej rozwijających się, notowanych na giełdzie korporacji. Centrala mieści się w Helsinkach, a oddziały firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Japonii. Firma posiada globalną sieć partnerów, wyspecjalizowanych resellerów (VAR) oraz dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie. Symmetry należy do grona F-Secure w Polsce.
ForeScount
ForeScout wyróżnia pionierskie podejście („agentless”) do zabezpieczania sieci w celu zaadresowania potrzeb w obszarze wzrostu ilości urządzeń mobilnych oraz IoT. Firma oferuje wysoce skalowalną, heterogeniczną platformę przeznaczoną dla przedsiębiorstw z listy Global 2000 oraz agencji rządowych zapewniając im bezagentową widoczność oraz kontrolę urządzeń począwszy od tradycyjnych komputerów PC, laptopów, tabletów oraz smartfonów, kończąc na urządzeniach IoT. Technologia ForeScout nieustannie analizuje, naprawia i monitoruje urządzenia oraz współpracuje z różnymi narzędziami zabezpieczającymi, które pomagają przyspieszyć reakcję na incydenty, automatyzować przepływ pracy i zoptymalizować istniejące inwestycje.
Waterfall
Waterfall Security koncentruje się na ochronie infrastruktury krytycznej i systemów kontroli przemysłowej, będąc wiodącym producentem cyberbezpieczeństwa na potrzeby ochrony obwodowej systemów przemysłowych (ICS).
SOPHOS
Firma Sophos istnieje na światowym rynku od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zdobyła doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń IT. Zaufało jej 35 milionów użytkowników na całym świecie. Produkty Sophos cieszą się popularnością i zaufaniem w firmach oraz w sektorach wymagających pełnej niezawodności. W szerokiej ofercie każdy klient może znaleźć produkt odpowiedni dla siebie, dopasowany do danego środowiska, sieci oraz systemu operacyjnego. Firma zapewnia 24-godzinne wsparcie techniczne, a laboratoria SophosLabs przez całą dobę pracują nad rozwiązywaniem problemów.
Cynet
Cynet jest pionierem i jednocześnie liderem w dziedzinie zaawansowanego wykrywania i reagowania na zagrożenia. Oferuje technologię upraszczającą bezpieczeństwo w postaci skalowalnej i łatwej do wdrożenia platformy bezpieczeństwa. Rozwiązanie zapobiega, precyzyjnie identyfikuje i automatycznie reaguje na zaawansowane zagrożenia przy niemal zerowej liczbie fałszywych alarmów, skracając czas od wykrycia do usunięcia zagrożenia, znacząco ograniczając rozmiar szkód w organizacji.
CYBERBIT
CYBERBIT oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw o wysokim stopniu ryzyka i wartości oraz firm mających aplikacje o znaczeniu krytycznym. Ponadto beneficjentami technologii Cyberbit są organizacje wojskowych, a także agencje rządowe. Portfel firmy zapewnia kompletny zestaw produktów do wykrywania i łagodzenia ataków w nowym, zaawansowanym krajobrazie zagrożeń, pomagając organizacjom w rozwiązywaniu związanych z nimi wyzwań operacyjnych. Portfolio Cyberbit obejmuje unikalne narzędzia detekcji i reagowania dla urządzeń końcowych (EDR), bezpieczeństwo i ciągłość działania sieci SCADA, platformę reagowania na incydenty związane z ochroną danych oraz szkolenia adresowane do specjalistów z obszaru bezpieczeństwa. Produkty firmy Cyberbit są często wybierane przez organizacje przemysłowe na całym świecie w celu optymalnej ochrony sieci. CYBERBIT jest spółką w 100% zależną od Elbit Systems Ltd. (NASDAQ and TASE: ESLT)
Barracuda Networks
Barracuda Networks to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci firmowych. Portfolio firmy obejmuje zaawansowane systemy firewall, technologie do backupu danych, a także produkty, które poprawiają dostarczanie aplikacji, dostęp do sieci, archiwizowanie wiadomości, tworzenie kopii zapasowych oraz ochronę danych przechowywanych lokalnie lub w chmurze. Te skuteczne, łatwe w użyciu i przystępne cenowo produkty cieszą cię popularnością wśród 150 tys. organizacji na całym świecie. Liczba użytkowników rozwiązań Barracuda Networks przekracza 100 mln w skali globalnej, zaś grono klientów firmy tworzą takie organizacje jak: Coca-Cola, Boeing czy Google. Co więcej, rozwiązania Barracuda Networks chronią zasoby trzech spośród pięciu największych banków na świecie.
Oracle
Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych oraz usług platformy, obsługując na świecie ponad 430 tys. klientów. Serwery baz danych, oprogramowanie middleware oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 175 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 25 tys. firm partnerskich. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z najważniejszymi integratorami systemów IT.
Forcepoint
Forcepoint jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych systemów zabezpieczających najważniejsze kanały komunikacyjne przedsiębiorstwa czyli WEB, pocztę elektroniczną oraz rozwiązań zabezpieczających dane przed wyciekiem (DLP - Data Leakage Prevention). Rozwiązania te chronią dziesiątki milionów pracowników zatrudnionych w ponad 20 000 firm na całym świecie przed złośliwymi oraz przypadkowymi zagrożeniami wewnętrznymi, jak również przed atakami dedykowanymi z zewnątrz.
Red Hat
Red Hat jest liderem rynku w dziedzinie rozwoju oprogramowania Open Source dla przedsiębiorstw. Koncern oferuje m.in. oprogramowanie pośredniczące, aplikacje oraz platformy systemowe. Co więcej, należy do grona liderów wspierających organizacjom z całego świata we wdrażaniu aplikacji kontenerowych, między innymi dzięki Red Hat OpenShift, najbardziej kompleksowej korporacyjnej platformy Kubernetesa. Przejęcie CoreOS sprawia, że Red Hat umacnia swoją pozycję w zakresie korporacyjnych rozwiązań kontenerowych.
Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X