Rozwiązania chmurowe


Przetwarzanie w chmurze umożliwia przeniesienie i utrzymanie zasobów IT poza organizacją. Dzięki przejściu na model usługowy, firma płaci tylko za dostęp do danych bądź aplikacji, których faktycznie potrzebuje w danej chwili. Oznacza to większą elastyczność, szybszy zwrot poniesionych nakładów finansowych (ROI), obniżenie całkowitego kosztu posiadania infrastruktury IT (TCO).

 

Dostarczamy Infrastrukturę IT w modelu Infrastructure as Service (IaaS), obejmującą serwery, pamięci masowe, backup i archiwizacja wraz z usługami zarządzania. W ramach modelu Platform as a Service (PssS) dostarczamy narzędzia sprzętowe i systemowe, które  zwykle są potrzebne do tworzenia / obsługi aplikacji. Jako dostawca PaaS odpowiadamy za udostępnienie sprzętu, zarządzanie systemem operacyjnym i bazą danych, jak również monitorowanie, aspekty związane z bezpieczeństwem i warstwą sieciową. Proponujemy również usługę odtwarzanie po katastrofie
(DRaaS), zapewnianiającą ciągłość działania systemów informatycznych. Jest to doskonała alternatywa dla zapasowego centrum danych Disaster Recover as a Service (DRC). Oznacza to, że zabezpieczone są nie tylko dane ale również sprzęt. Podejście to zapewnia redukcję kosztów operacyjnych oraz wydatków związanych ze wsparciem środowisk DR. Dla mniejszych organizacji posiadamy pakiet usług obejmujących „dzierżawę” w pełni skonfigurowanych stacji roboczych, serwerów wraz z backupem w chmurze oraz usługą monitorowania środowiska IT - Hardware as a Service (HaaS).

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X