Strefa użytkownika
Tekst
przenieś usuń

Test content

Kolumny 12 przenieś usuń

Test content

Tekst przenieś usuń

Strefa użytkownika


Współczesny użytkownik  działa nie  tylko w ramach zorganizowanego biura. Ceni sobie mobilność, pracuje wszędzie i o każdej porze, poza siecią firmową. Swoje codzienne zadania realizuje także za pomocą własnych urządzeń w ramach polityki BYOD. Styl pracy współczesnego użytkownika wymaga od firm kompleksowego podejścia do jego potrzeb.


\"\\"\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\"\\"\"

Aby w pełni wykorzystać potencjał użytkowników, oferujemy technologie i urządzenia, dzięki którym powstaje bezpieczny, wydajny i elastyczny ekosystem pracy. Dostosowane do wielkości i możliwości firmy narzędzia gwarantują optymalizację nakładów na infrastrukturę IT i jednocześnie ewoluują wraz z potrzebami firmy i jej pracowników. Co więcej, rozwiązania te  mogą być implementowane na zasobach lokalnych i w chmurze. Inwestując w sprzęt i technologie, firmy są w stanie zachować równowagę między bezpieczeństwem, wydajnością i nakładami finansowymi.


Oferujemy:

·       akcelerację aplikacji użytkownika końcowego

·       wirtualizację środowiska pracy użytkownika (VDI)

·       aplikacje mobilne (Microsoft Azure, SymmDrive)

 

Wyciek poufnych informacji, włamania czy incydenty związane z naruszeniem bezpieczeństwa dotyczą głównie laptopów, stacji roboczych i terminali, na których pracują pracownicy. Proponowane przez nas rozwiązania chroniące urządzenia końcowe zapewniają użytkownikom bezpieczne środowisko pracy.

Nasza oferta obejmuje systemy:

·       DLP (Data Loss Prevention), MDM (Mobile Devices Management), PIM (Privileged Identity Management), IDM (Identity Management), SSO (Single Sign On)

·       antyspamowe, antywirusowe oraz sieci VPN

·       osobistego zabezpieczenia oraz szyfrowania danych

 

Świadczymy także usługi w zakresie planowanie ciągłości działania biznesu (Business Continuity Plan), utrzymania świadczenia usług na wypadek wystąpienia katastrofy (Disaster Recovery) oraz odtworzenia i udostępnieniu kompletnego środowiska pracy w sytuacji awaryjnej (niedostępność budynku, awaria zasilania itp.). Odpowiadamy za opracowanie procedur postępowania w sytuacji kryzysowej.


  Kompleksowe podejście do potrzeb użytkowników końcowych zapewnia:

  • wzrost wydajności pracowników

  • bezpieczny i elastyczny ekosystem pracy

  • ciągłość i elastyczność  działania biznesu


  Wykorzystywane technologie:

  • HPE
  • Huawei
  • Microsoft
  • MobileIron
  • Riverbed
  • Trend Micro
  • VMware

  Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
  Rozumiem, zamknij.X