IP video

IP video


Nowoczesne systemy dozoru wizyjnego podłączone do sieci komputerowej są stałym elementem profesjonalnej ochrony miast, instytucji i firm. Rozwiązania te cechuje unikalna funkcjonalność, szeroki zakres monitorowanego obszaru oraz możliwość zarządzania strumieniem video HD. Dostarczana w ten sposób wiedza jest bezcenna w obliczu sytuacji wymagających szybkiej reakcji i wnikliwej analizy konkretnego zdarzenia.


Oferujemy produkty przeznaczone do monitoringu wizyjnego, w tym oprogramowanie sieciowe typu VMS (Video Management Software), kamery wysokiej rozdzielczości, kodery wideo, serwery oraz stacje rejestrujące i monitorujące. Atutem rozwiązania jest jego zdolność komunikowania się z oprogramowaniem wszystkich wiodących producentów VMS. Poza tym doskonale integruje się ono z systemem do zarządzania budynkiem (BMS) i kontroli dostępu. Monitoring wizyjny współpracuje z kasami fiskalnymi i skanerami kodów paskowych, co pozwala łączyć obraz z kamer z danymi transakcyjnymi.


Oprogramowanie przeznaczone jest do zarządzania materiałami video i kamerami, a jego atutem jest prosty sposób instalacji, konfiguracji i użytkowania. Głównym elementem rozwiązania jest technologia High Definition Stream Management (HDSM), która decyduje o wysokiej jakości obrazu z jednoczesnym zachowaniem minimalnego pasma transmisji. Automatyczny fokus i funkcja motozoom wbudowana w kamery powoduje, że ich instalacja i użytkowanie jest bardzo proste.


Kamery typu bullet wyposażone są w technologię Adaptive IR, która dopasowuje moc i obszar oświetlenia podczerwienią do aktualnego ustawienia zoomu, odległości obiektu od kamery i zmieniającej się zawartości obrazu. Podczerwień sprawdza się w dystansie do 60 m od kamery. Wysoka rozdzielczość zapewnia idealną jakość obrazu i jednocześnie ogranicza ilość użytych kamer.


W efekcie maleją koszty instalacji, serwisu i oprogramowania. Elastyczność rozwiązania pozwala na budowę systemu hybrydowego pozwalając w łatwy sposób zastąpić system analogowy cyfrowym. Technologia oferuje intuicyjny interfejs, co zdecydowanie ułatwia jego obsługę i zwiększa jakość oceny sytuacji oraz podnosi skuteczność reagowania na incydenty. Niewątpliwą zaletom rozwiązania jest wzmocnienie wydajności systemu bezpieczeństwa.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X