Systemy tworzenia kopii zapasowych

Systemy tworzenia kopii zapasowych


Wykonywanie kopii zapasowych w ramach zabezpieczenia danych to jeden z elementów skutecznego zarządzania zasobami. Niezbędna jest tu wiedza na temat tego co i w jaki sposób chronić oraz jak faktycznie przebiega ten proces. Ważnym aspektem jest nieustanny monitoring danych, wizualizacja posiadanych informacji oraz wnikliwa analiza tendencji.


Rozwiązanie gwarantujące bezpieczny, niezwodny i efektywny dostęp do informacji musi spełniać określone kryteria takie jak:

  • optymalne wykorzystać przestrzeń nośników
  • znajomość poziomu awaryjności platformy
  • zdefiniowanie zapotrzebowania na nowe pamięci masowe
  • składowanie właściwych danych
  • odpowiedni poziom zabezpieczenia danychOferowane przez nas systemy dają wydajną i  skalowalną architekturę do tworzenia kopii zapasowych, która obejmuje  całe przedsiębiorstwo. Szybkość tworzenia kopii i odzyskiwania danych jest równoznaczna z krótszym wykonywaniem zadań. Użyta technologia pozwala na usuwanie duplikatów w dowolnym miejscu. Istnieje także możliwość zarządzania  przenoszeniem danych przy użyciu aplikacji do tworzenia kopii zapasowych.


Proponowane rozwiązania mają zdolność integracji z funkcjonującymi w firmach aplikacjami do tworzenia kopii zapasowych. Co więcej, pozwalają na integrację  w środowiskach SAN, Ethernet oraz w środowiskach zwirtualizowanych.


Wysoka skalowalność architektury oznacza stopniowy rozwój infrastruktury podyktowany realnymi potrzebami firmy. Dostępne przedziały pojemności oferowane są w formie wirtualnych urządzeń do tworzenia kopii zapasowych oraz dedykowanych urządzeń. Pojemność wirtualna, półki i węzły można dodawać wówczas kiedy pojawia się realne zapotrzebowanie.


W naszej ofercie znajduje się szerokie spektrum produktów spełniających wymagania firmowych centrów danych różnej wielkości, małych i zdalnych biur oraz dużych przedsiębiorstw i instytucji.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X