Usługi

Usługi


Oferujemy usługi w zakresie tworzenia i rozwijania dedykowanych rozwiązań softwarowych w oparciu o oprogramowanie wyselekcjonowanej grupy producentów, jak również na bazie własnego zaplecza technologicznego. Przeprowadzamy analizę, wykonujemy testy, development, implementację oraz zapewniamy wsparcie i utrzymanie systemów IT.


Projektujemy, budujemy i dostarczamy niestandardowe rozwiązania programistyczne. W naszym portfolio znajdują się aplikacje dla platform Android, iOS, Windows Phone, natywne aplikacje mobilne, produkty SaaS oraz infrastruktura hybrydowa MVP.


Świadczymy usługi z obszaru Business Intelligence – narzędzi do pomiaru, analizy i maksymalizacji wyników biznesowych, wspomagających procesy decyzyjne, zarządzanie finansami i optymalizujące jakość obsługi klienta.


Pracujemy w oparciu o globalne standardy w dziedzinie zarządzania projektowego, wytwarzania, testowania i zarządzania usługami. Klientami Symmetry Software są przedsiębiorstwa komercyjne oraz instytucje administracji publicznej na rynku lokalnym.

Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X