Usługi utrzymania sieci

Usługi utrzymania sieci


Dzięki przeprowadzeniu audytów sieci oraz jej optymalizacji klient jest pewien, że konfiguracja dostarczonych zasobów jest prawidłowa i najbardziej dopasowana do jego potrzeb, które zmieniają się w czasie i wymagają adaptacji środowiska informatycznego.


Nad zachodzącymi zmianami mogą czuwać nasi wyspecjalizowani pracownicy pierwszej linii wsparcia, którzy dzięki zaawansowanym narzędziom i posiadanemu doświadczeniu reagują błyskawicznie na najmniejsze problemy w środowisku teleinformatycznym, szybko je diagnozując i usuwając.


Nasza oferta obejmuje:

  • utrzymanie sieci, które jest ciągłym nadzorem nad prawidłowym funkcjonowaniem i utrzymaniem w pełnej sprawności eksploatacyjnej wszystkich elementów sieci telekomunikacyjnych
  • pełną gotowość do wykonania napraw w możliwie jak najkrótszym czasie.


W oferowanych rozwiązaniach kładziemy nacisk na zapewnienie równowagi pomiędzy ceną rozwiązania, wydajnością a oczekiwaniami użytkownika końcowego. Proponowane rozwiązania charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz dużymi przepustowościami, przy zachowaniu uproszczonej architektury sieci.


Ciasteczka Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności
Rozumiem, zamknij.X